plende

Osłony tarasów i ogrodów

Pergole
Pergole

Stabilne i otwierane osłony tarasów i patio dedykowane do dużych powierzchni. Eleganckie i funkcjonalne pergole na konstrukcjach aluminiowych lub montowane do gotowych konstrukcji. Doskonała ochrona przeciwsłoneczna i przeciwdeszczowa oraz komfort użytkowania przestrzeni tarasowej. Pergole produkowane są na dokładny wymiar tarasu, dzięki czemu klient zawsze otrzymuje taki produkt, jakiego potrzebuje.

więcej
Markizy
Markizy

Najbardziej popularne na rynku osłony przeciwsłoneczne. Wielość modeli sprawia, że każdy klient znajdzie produkt odpowiedni do swoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy markizy na belce kwadratowej bez kasety jak również markizy w pełnej kasecie i obsługiwane za pomocą przełącznika lub pilota. Duży wybór tkanin akrylowych pozwala na nieograniczone zaaranżowanie przestrzeni tarasowej.

więcej
Verano
Verano

Verano to roleta uniwersalna: do zastosowania z nogami podporowymi jako osłona przeciwsloneczna tarasu, odporna na wiatr lub roleta horyzontalna będąca idealnym rozwiązaniem dla ogrodów zimowycz o nieregularnym kształcie dachu, świetlików dachowych oraz istniejących pergol. ...

więcej
© Gorbi 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij